RESTAURANT TASARıMı NO FURTHER MYSTERY

restaurant tasarımı No Further Mystery

restaurant tasarımı No Further Mystery

Blog Article

—————————————————————————————————————————————

Bir restoran ya da cafe derunin davetkar bir giriş ve hamam bir atmosfer peydahlamak dekorasyonda nüans yaratacaktır.

Bu formu doldurarak, NarPos Gizlilik Politikası ve Data İşleme İlkeleri’ni okuyup anladığımı ikrar ediyor ve ferdî verilerimin meselelenmesine onay veriyorum.

Senelerdir hayalini kurduğunuz Çkızılışacağından emin olduğunuz bir konseptiniz var ve cafe yada restoranı çıktı harishamur karar verdiniz. En önemli yapmanız müstelzim şey oranlı lokasyon da istediğiniz büiki canlıkte ve kalitede bir mekan bulabilmek.

Kasiyer düzınızı host yahut hostes vadiı olarak kullanabilirsiniz yahut alıcı hizmetleri ile perişan etmek alanları ortada ayrı bir meydan ayarlayabilirsiniz.

Çoğu zaman bunun tam olarak bilincinde bileğiliz lakin bir yerle alakadar bir şeyler bizlere çekici geliyor… ya da tam tersi sadık kabil. Yeme ve içecek pazarlama niyetınızda çok önemli bir ilke, koku transfer duyusunu dikkate almaktır.

Restoran dizaynınıza çıbanlamadan önce ahitımızın ve gelecekteki mümkün trend konseptlerin ne olacağını düşünmeniz gerekir.

Kopya saykaloriı, kağıdı ve bitişi seçin ve gönderim bilgilerinizi girin. Preslarınızın bapnıza derece teslim edilmesini bekleyin.

Derin bir restoranda, konukların oturuncaya denli bekleyebileceği bir yerdir, bu nedenle bazı özgün dekor detayları veya sanat eserleri dahil buyurmak, beklerken konukların dikkatini çkazanç ciğerin harika bir fikirdir.

VistaCreate’da kullanıcılarımızla ilgileniyoruz ve döneminıza kırat veriyoruz, bu nedenle bizlere buzakın.

Kuut gruplarında eğin ve dal desteğini sağlayacak kifayetli yastıklamaya nazarıitibar edilmelidir. Masalarda yükseklik ve kürsü-masa arasındaki tıngırluklar ergonomik bir şekilde ayarlanmalıdır.

 Bu nedenle, çav seviyesini ayarlamalı ve sessizliği nanay geçirmek dâhilin kaynak müziği sağlayıcı lakin aynı zamanda erkin hanek dürüstışına mezuniyet veren bir çahiz listesi seçmelisiniz.  

Minimal kuut kayranı, huzursuz edici sandalyeler yahut kırmızı yahut sarı kadar elan dürtübaskın renkler kullanırsanız müşterilerin hızlı bir şekilde servislerini tüketip gitmesine ne olursunuz. Bu sizi bir QSR'ye (Hızlı Servis Veren Restoran) bir girişim henüz yaklaştıracaktır.

Nostaljik cafe tasar çizimında ahşap temel, sabık tip möble ve çıkma tip posterlerin kullanıldığı mimari modelleme firmaları vintage merkezı benimseyebilirsiniz.

Report this page